BLOG

 • Müşteri Memnuniyeti Önceliğimizdir

       İBSAlpin Bayrak olarak yaptığımız bütün işlerde müşteri ile empati kuruyoruz. Her bayrağın ve her işin yapım aşamasında kendimizi bir müşteri olarak görüyor ve o şekilde teslimata hazır hale getiriyoruz. Bayrak imalatında sektörde lider konumumuz sebebiyle her bir işin dikkatle incelenmesi gerekiyor. İmalatlarımız sadece bayrak üzerine olmayıp, Eylem Önlüğü, tişört, Masa Örtüsü, çift katlı torba gibi üretim ve baskı işleri ile de ilgileniyoruz.

  DEVAMINI OKU
 • Belediyeler İle Çalışıyoruz

  İBSAlpin Bayrak olarak bugünkü seviyemizde İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Antakya Belediyesi, Gaziantep Belediyesi Altındağ Belediyesi, Elmadağ Belediyesi ve Yenimahalle Belediyesi gibi Belediyelerin bayrak imalatını yapmaktayız. Sadece belediyeler ile kalmamakla birlikte Sendikaların, Siyasi Partilerin tercihi gene İBSAlpin olmakta. Bu tipte işleri yapabilmemizin temelinde 23 yıllık sektör deneyimimiz, hızlı ve kaliteli imalatlarımız yatıyor.

  Ürün yelpazemizin geniş olması, dijital baskıda her ihtiyaca hitap eden bir çeşitlilik ile bugün; Masa Bayrağı, Kırlangıç Bayrağı, Gönder Bayrağı, Makam Bayrağı, Bez Afiş, Atatürk Vecizeleri, Sıralı Süsleme Bayrağı,Roll Up, Kaput Bezi, Hatıra Bayrağı, Sallama Bayrağı, Masa Örtüsü, Ülke Bayrakları, Flama Bayrağı, Posterler, Yelken ve Plaj Bayrağı, Eylem Önlüğü, Direkler, Parti Bayrakları ve Kılıç Bayrağı İmalatı Yapmaktayız.

  DEVAMINI OKU
 • Kaliteli Bayrak İmalatı

      Üretimde en önemli şey kullanılan malzemenin kalitesidir. Alpin bayrak olarak gerek kumaşlarımızda, gerek boya ve makinalarımızda en iyi ve en kaliteli malzemeleri kullanmaktayız. Tabii ki mesleğinde profesyonel kadromuz ile işin her alanında başarıyı yakalayabiliyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlamak adına en ufak hata ve kusura dahi izin vermiyoruz alacağınız ürün elinize ulaşmadan evvel tekrar tekrar farklı iş süreçlerinde kontrolden geçerek paketleniyor.

       Sürekli güncellediğimiz makinalarımız ile baskıda en keskin görüntüyü en hızlı şekilde yakalayabilmekteyiz. Teknolojiye ayak uydurarak kat ettiğimiz yolda uygun fiyat ve kalteli ürünlerimiz ile sektörde Türkiye'nin en başarılı bayrak imalatçısı listesinde ilk sıralarda yer almaktayız.


  DEVAMINI OKU
 • Bayrak imalatı

                                                                               Bayrak İmalatı                           Dijital baskı dünyasında, bayrak baskısı en meşakkatli ve en çok  ihtimam gösterilmesi gereken bir alandır. Çünkü kumaşa baskı yapıldıktan, o kumaşın en önemli kısmı başlar.Baskıdan sonra o kumaşın kesimi ve dikiş aşamasına geçilir.
  Bu süreç yoğun bir meşakkat ve titizlilik gerektiren bir süreçtir.Burada yapılan en ufak bir hata o kumaşı yararsız hale getirir.
  Bu yönüyle baktığızda bayrak baskısı yani kumaşa yapılan baskı diğer baskılardan farklı olduğunu ve daha çok emek isteyen bir çalışma olduğunu göstermektedir.


                         Bayrak baskısında dikkat edilmesi gereken konulardan biri,baskının yapıldığı dijital baskı makinaları'dır. Dijital baskı makinaları kendi aralarında 2'ye ayrılır. Bunlardan 1.Dış mekan dijital baskı; bu baskı makinalarında, tanıtım amaçlı reklamlar'da kullanılan broşör, afiş, bilboard ve folyo baskısı yapılır.
  Bunun yanı sıra poster ve kumaşa baskı yapılr.  2. ise, iç mekan dijital baskı makinaları'dır. İç mekan baskı makinalrında ise; sanatsal baskılar,muşambaya basılan baskılar, dekarasyon ve ışıklı baskılar için hazırlanan baskılar yapılır. 
   
                          Dijital baskı dünyasında en önemli nokta ise; baskıyı yapan firma'dır. Piyasa'da irili ufaklı çok sayıda dijital baskı yapan firmalar bulunmaktadır.Bunların bazıları genel itibariyle bayrak baskısı yaparken bazıları'da afiş,poster,braşör,bilboard ve folyo baskı üzerine yoğunlaşmaktadır.
  Baskı yapan firmanın bilhassa kaliteye ne kadar önem verdiği,yaptığı işlerin arkasında durup durmadığı,aldığı işleri belirtilen zamanda teslim edip etmediği ve o firmanın müşterisi olan kişilerin o firmadan ne kadar memnun kaldıkları çok önemlidir.
   İşte burada devreye biz giriyoruz. İbs Alpin Bayrak olarak,kalite'de asla taviz vermediğimiz gibi,müşterilerimizin memnuyeti için en iyi şekilde çalışarak,işlerimizin daima arkasında durduk. Aldığımız işleri belirtiğimiz sürede her zaman teslim etmeyi başardık.
  Baskı makinalarımız en iyi donanımlara sahip olup,müşterilerimize en iyi sonuçları vermektedir. Müşterilerimizin bize duydukları güven sayesinde, dijital baskı dünyasında kendimizi ön planda tutmayı başardık.
  Kurumsal bir firma olarak; en iyisi olmak için, en iyi şekilde çalışmaya devam ediyoruz....

  DEVAMINI OKU
Scroll